1210J1000474JXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Datablad
Direkt
KEMET
Direkt
KYOCERA AVX
0.47 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
1210J1000474JXT
DigiKeys produktnummer
1210J1000474JXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1210J1000474JXT
Beskrivning
CAP CER 0.47UF 100V X7R 1210
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1210J1000474JXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,079" (2,00mm)