CC1206JRX7R7BB224 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
YAGEO
I lager: 2 642
Datablad
Uppgradering
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KEMET
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
KEMET
KYOCERA AVX
0.22 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CC1206JRX7R7BB224
DigiKeys produktnummer
CC1206JRX7R7BB224-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CC1206JRX7R7BB224
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CC1206JRX7R7BB224 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,037" (0,95mm)