KGM31VR71C224JU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 406
Datablad
Uppgradering
KYOCERA AVX
I lager: 5 387
Datablad
I lager: 3 249
Direkt
Knowles Syfer
Direkt
KEMET
YAGEO
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Knowles Syfer
KEMET
0.22 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
KGM31VR71C224JU
DigiKeys produktnummer
478-KGM31VR71C224JUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM31VR71C224JU
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,048" (1,22mm)