1206J0160224JXT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Parametrisk ekvivalent
Direkt
YAGEO
Direkt
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
YAGEO
KYOCERA AVX
0.22 µF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 1206 (metrisk 3216)
1206J0160224JXT
DigiKeys produktnummer
1206J0160224JXT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1206J0160224JXT
Beskrivning
CAP CER 0.22UF 16V X7R 1206
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
1206J0160224JXT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,063" (1,60mm)