AA2512JK-077R5L är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 4 257
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 4 777
Datablad
Vishay Dale
Vishay Dale
7.5 Ohms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig Tjock film
AA2512JK-077R5L
DigiKeys produktnummer
AA2512JK-077R5L-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
AA2512JK-077R5L
Beskrivning
RES SMD 7.5 OHM 5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
AA2512JK-077R5L Modeller
Kategori
Egenskaper
Svavelhindrande, AEC-Q200, fuktbeständig
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Inkapsling/låda
2512 (metrisk 6332)
Artikelstatus
Aktiv
Leverantörens enhetsförpackning
Resistans
Storlek/dimension
L 0,250" x B 0,122" (6,35 x 3,10mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)