CRCW25127R50JNTG är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Dale
I lager: 1 912
Datablad
Uppgradering
Vishay Dale
I lager: 1 577
Datablad
Uppgradering
YAGEO
YAGEO
Similar
Similar
7.5 Ohms ±5% 1W Chipresistor 2512 (metrisk 6332) Automotive AEC-Q200 Tjock film
CRCW25127R50JNTG
DigiKeys produktnummer
CRCW25127R50JNTG-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CRCW25127R50JNTG
Beskrivning
RES SMD 7.5 OHM 5% 1W 2512
Tillverkarens standardleveranstid
17 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
CRCW25127R50JNTG Modeller
Kategori
Egenskaper
Automotive AEC-Q200
Tillv.
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-155°C
Storlek/dimension
L 0,248" x B 0,124" (6,30 x 3,15mm)
Tolerans
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)