SH32B105K101CT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 34
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 139
Datablad
YAGEO
I lager: 0
YAGEO
I lager: 3 983
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
SH32B105K101CT
DigiKeys produktnummer
1292-SH32B105K101CTTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SH32B105K101CT
Beskrivning
CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,087" (2,20mm)