MBJCH32NSB7105KTPA01 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Taiyo Yuden
I lager: 1 970
Datablad
Walsin Technology Corporation
1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
MBJCH32NSB7105KTPA01
DigiKeys produktnummer
587-MBJCH32NSB7105KTPA01TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
MBJCH32NSB7105KTPA01
Beskrivning
CAP CER 1UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
11 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
MBJCH32NSB7105KTPA01 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,083" (2,10mm)