CS1210KFX7R0BB105 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
YAGEO
I lager: 3 983
Datablad
Parametrisk ekvivalent
TDK
I lager: 34
Datablad
TDK
I lager: 139
Walsin Technology Corporation
I lager: 0
1 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
YAGEO MLCC Capacitors in Artificial Inteligence (AI) Applications
CS1210KFX7R0BB105
DigiKeys produktnummer
13-CS1210KFX7R0BB105TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CS1210KFX7R0BB105
Beskrivning
CAP 1210
Tillverkarens standardleveranstid
24 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Egenskaper
Mjuk avslutning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Kapacitans
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Tolerans
±10%
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Spänning - märkt
Tjocklek (max)
0,091" (2,30mm)