151053BS04500
DigiKeys produktnummer
732-5019-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
151053BS04500
Beskrivning
LED BLUE CLEAR 5MM ROUND T/H
Tillverkarens standardleveranstid
29 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Blue 465nm LED-indikation - diskret 2,7V Radial
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
151053BS04500 Modeller
Kategori
Linsstorlek
Diam. 5,00mm
Tillv.
Spänning - fram (Vf) (Typ)
2,7V
Serie
Ström - test
20mA
Förpackning
Bulk
Visningsvinkel
45°
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Färg
Våglängd - dominant
Konfiguration
Standard
Våglängd - topp
461nm
Linsfärg
Färglös
Inkapsling/låda
Radial
Linstransparens
Clear
Leverantörens enhetsförpackning
Millicandela-märkning
Höjd (max)
8,85mm