VJ2220Y155KBBAT4X är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
TDK
I lager: 1 314
Datablad
1.5 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 2220 (metrisk 5750)
VJ2220Y155KBBAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ2220Y155KBBAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ2220Y155KBBAT4X
Beskrivning
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ2220Y155KBBAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Aktiv
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,226" x B 0,200" (5,74 x 5,08mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)