C5750X7R2A155K230KM
DigiKeys produktnummer
445-6126-2-ND - Remsa och spole (TR)
445-6126-1-ND - Remsbit (CT)
445-6126-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
C5750X7R2A155K230KM
Beskrivning
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µF ±10% 100V Keramiska kondensatorer X7R 2220 (metrisk 5750)
EDA-/CAD-modeller
C5750X7R2A155K230KM Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Artikelstatus
Inte för nya designer
Storlek/dimension
L 0,224" x B 0,197" (5,70 x 5,00mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,098" (2,50mm)