VJ2220Y155JBBAT4X
DigiKeys produktnummer
VJ2220Y155JBBAT4X-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ2220Y155JBBAT4X
Beskrivning
CAP CER 1.5UF 100V X7R 2220
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
1.5 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 2220 (metrisk 5750)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ2220Y155JBBAT4X Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Egenskaper
Öppet läge, mjuk avslutning
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
2220 (metrisk 5750)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,226" x B 0,200" (5,74 x 5,08mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)