VJ1808Y821MXGAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Datablad
Uppgradering
Similar
820 pF ±20% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer X7R 1808 (metrisk 4520)
VJ1808Y821MXGAT
DigiKeys produktnummer
VJ1808Y821MXGAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1808Y821MXGAT
Beskrivning
CAP CER 820PF 1KV X7R 1808
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1808Y821MXGAT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,180" x B 0,080" (4,57 x 2,03mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)