VJ1808Y821JXGAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Similar
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
820 pF ±5% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer X7R 1808 (metrisk 4520)
VJ1808Y821JXGAT
DigiKeys produktnummer
VJ1808Y821JXGAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1808Y821JXGAT
Beskrivning
CAP CER 820PF 1KV X7R 1808
Tillverkarens standardleveranstid
15 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1808Y821JXGAT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1808 (metrisk 4520)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,180" x B 0,080" (4,57 x 2,03mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)