VJ1808Y821KXGAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Similar
820 pF ±10% 1000V (1kV) Keramiska kondensatorer X7R 1808 (metrisk 4520)
VJ1808Y821KXGAT
DigiKeys produktnummer
VJ1808Y821KXGAT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1808Y821KXGAT
Beskrivning
CAP CER 820PF 1KV X7R 1808
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1808Y821KXGAT Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,180" x B 0,080" (4,57 x 2,03mm)
Tolerans
±10%
Tjocklek (max)
0,086" (2,18mm)