VJ1210Y104JXBTW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Uppgradering
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Direkt
YAGEO
I lager: 4 381
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Parametrisk ekvivalent
KEMET
0.1 µF ±5% 100V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
VJ1210Y104JXBTW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ1210Y104JXBTW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210Y104JXBTW1BC
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 100V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1210Y104JXBTW1BC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,041" (1,05mm)