VJ1210Y104JXCAT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
KEMET
I lager: 319
Datablad
0.1 µF ±5% 200V Keramiska kondensatorer X7R 1210 (metrisk 3225)
VJ1210Y104JXCAT
DigiKeys produktnummer
720-2060-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1210Y104JXCAT
Beskrivning
CAP CER 0.1UF 200V X7R 1210
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
VJ1210Y104JXCAT Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)