VJ1206A330GXBAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Parametrisk ekvivalent
33 pF ±2% 100V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A330GXBAC
DigiKeys produktnummer
VJ1206A330GXBAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A330GXBAC
Beskrivning
CAP CER 33PF 100V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A330GXBAC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)