VJ1206A330GXEAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
33 pF ±2% 500V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A330GXEAC
DigiKeys produktnummer
VJ1206A330GXEAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A330GXEAC
Beskrivning
CAP CER 33PF 500V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A330GXEAC Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
1206 (metrisk 3216)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)