VJ1206A330FXCAC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
Direkt
KEMET
33 pF ±1% 200V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 1206 (metrisk 3216)
VJ1206A330FXCAC
DigiKeys produktnummer
VJ1206A330FXCAC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ1206A330FXCAC
Beskrivning
CAP CER 33PF 200V C0G/NP0 1206
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ1206A330FXCAC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,063" (3,20 x 1,60mm)
Tolerans
±1%
Tjocklek (max)
0,067" (1,70mm)