VJ0805A103GXJTW1BC | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | VJ0805A103GXJTW1BC |
Beskrivning | CAP CER 10000PF 16V C0G/NP0 0805 |
Tillverkarens standardleveranstid | 23 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 10000 pF ±2% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | VJ0805A103GXJTW1BC Modeller |
Kategori | Temperaturkoefficient |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Tillämpningar |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Monteringstyp |
Artikelstatus Aktiv | Inkapsling/låda 0805 (metrisk 2012) |
Kapacitans | Storlek/dimension L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm) |
Tolerans ±2% | Tjocklek (max) 0,053" (1,35mm) |