KGM21ACG1C103GU är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Knowles Syfer
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Vitramon
I lager: 0
Datablad
Vishay Vitramon
Uppgradering
Knowles Syfer
Uppgradering
KEMET
KEMET
10000 pF ±2% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
KGM21ACG1C103GU
DigiKeys produktnummer
478-KGM21ACG1C103GUTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
KGM21ACG1C103GU
Beskrivning
CAP CER 10000PF 16V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
KGM21ACG1C103GU Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Monteringstyp
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
0805 (metrisk 2012)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,01 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,057" (1,45mm)