VJ0805A103GXJTW1BC är slut i lager och kan restnoteras.
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Direkt
KYOCERA AVX
Similar
KEMET
Similar
KEMET
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
Knowles Syfer
10000 pF ±2% 16V Keramiska kondensatorer C0G, NP0 0805 (metrisk 2012)
VJ0805A103GXJTW1BC
DigiKeys produktnummer
720-VJ0805A103GXJTW1BCTR-ND - Remsa och spole (TR)
720-VJ0805A103GXJTW1BCCT-ND - Remsbit (CT)
720-VJ0805A103GXJTW1BCDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0805A103GXJTW1BC
Beskrivning
CAP CER 10000PF 16V C0G/NP0 0805
Tillverkarens standardleveranstid
23 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0805A103GXJTW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,049" (2,00 x 1,25mm)
Tolerans
±2%
Tjocklek (max)
0,053" (1,35mm)