VJ0201Y152JXJCW1BC är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
YAGEO
I lager: 64 559
KYOCERA AVX
1500 pF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0201 (metrisk 0603)
VJ0201Y152JXJCW1BC
DigiKeys produktnummer
VJ0201Y152JXJCW1BC-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
VJ0201Y152JXJCW1BC
Beskrivning
CAP CER 1500PF 16V X7R 0201
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
VJ0201Y152JXJCW1BC Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)