GRM033R71C152JA01D är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
I lager: 0
Datablad
YAGEO
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
1500 pF ±5% 16V Keramiska kondensatorer X7R 0201 (metrisk 0603)
GRM033R71C152JA01D
DigiKeys produktnummer
490-GRM033R71C152JA01DTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
GRM033R71C152JA01D
Beskrivning
CAP CER MLCC
Tillverkarens standardleveranstid
19 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
GRM033R71C152JA01D Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Storlek/dimension
L 0,024" x B 0,012" (0,60 x 0,30mm)
Tolerans
±5%
Tjocklek (max)
0,013" (0,33mm)