TR3B685K020C1000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Vishay Sprague
I lager: 23
Datablad
Direkt
KYOCERA AVX
I lager: 0
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 948
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 1411 (metrisk 3528) 1Ohm
TR3B685K020C1000
DigiKeys produktnummer
TR3B685K020C1000-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TR3B685K020C1000
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 10% 20V 1411
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TR3B685K020C1000 Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528)
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,11mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
20 V