TPSB685K020R1000 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 9 258
Datablad
Similar
KYOCERA AVX
I lager: 0
Datablad
I lager: 948
Direkt
Vishay Sprague
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 23
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 1411 (metrisk 3528), 1210 1Ohm
TAJ, TCJ Series
TPSB685K020R1000
DigiKeys produktnummer
478-2403-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TPSB685K020R1000
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 10% 20V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
1Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Serie
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528), 1210
Artikelstatus
Aktiv
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,083" (2,10mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
B
Spänning - märkt
20 V