TAJT685K020RNJ är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
KYOCERA AVX
I lager: 9 258
Datablad
I lager: 948
Vishay Sprague
I lager: 23
Vishay Sprague
6.8 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 20 V 1411 (metrisk 3528), 1210 2,6Ohm
TAJT685K020RNJ
DigiKeys produktnummer
TAJT685K020RNJ-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TAJT685K020RNJ
Beskrivning
CAP TANT 6.8UF 10% 20V 1411
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TAJT685K020RNJ Modeller
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
2,6Ohm
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Inkapsling/låda
1411 (metrisk 3528), 1210
Storlek/dimension
L 0,138" x B 0,110" (3,50 x 2,80mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,047" (1,20mm)
Tolerans
±10%
Tillverkarens storlekskod
T
Spänning - märkt
20 V