293D475X0035D2TE3 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | 293D475X0035D2TE3 |
Beskrivning | CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2917 |
Tillverkarens standardleveranstid | 31 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 4.7 µF Formgjuten Tantalkondensatorer 35 V 2917 (metrisk 7343) 1,3Ohm |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 293D475X0035D2TE3 Modeller |
Kategori | ESR (Equivalent Series Resistance) 1,3Ohm |
Tillv. | Arbetstemperatur -55°C-125°C |
Serie | Monteringstyp Ytmontering |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Inkapsling/låda 2917 (metrisk 7343) |
Artikelstatus Aktiv | Storlek/dimension L 0,287" x B 0,169" (7,30 x 4,30mm) |
Kapacitans | Höjd - monterad (max) 0,122" (3,10mm) |
Tolerans ±20% | Tillverkarens storlekskod D |
Spänning - märkt 35 V | Egenskaper General Purpose |