199D226X9025D2V1E3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Uppgradering
I lager: 9
Uppgradering
Similar
Similar
I lager: 534
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V Radial
199D226X9025D2V1E3
DigiKeys produktnummer
199D226X9025D2V1E3-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X9025D2V1E3
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D226X9025D2V1E3 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
25 V