199D226X9025D1V1
DigiKeys produktnummer
199D226X9025D1V1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X9025D1V1
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL
Detaljerad beskrivning
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V Radial
EDA-/CAD-modeller
199D226X9025D1V1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,400" (10,16mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
25 V