199D226X9025DXV1 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 9
Datablad
Direkt
Vishay Sprague
I lager: 0
Datablad
Similar
I lager: 0
Similar
22 µF Konformt ytskikt Tantalkondensatorer 25 V Radial
199D226X9025DXV1
DigiKeys produktnummer
199D226X9025DXV1-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
199D226X9025DXV1
Beskrivning
CAP TANT 22UF 10% 25V RADIAL
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
199D226X9025DXV1 Modeller
Arbetstemperatur
-55°C-85°C
Tillv.
Livslängd @ temp.
1000tim vid 85°C
Förpackning
Bulk
Storlek/dimension
0,236" diam. (6,00mm)
Kapacitans
Höjd - monterad (max)
0,460" (11,68mm)
Tolerans
±10%
Ledaravstånd
0,100" (2,54mm)
Spänning - märkt
25 V