SMCJ20CAHE3/57T är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
I lager: 4 682
Datablad
Comchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
Similar
Similar
I lager: 309
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
32,4V Klämma 46,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ20CAHE3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ20CAHE3/57T-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ20CAHE3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
SMCJ20CAHE3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
46,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Grad
Automotive
Typ
Zener
Godkännande
AEC-Q101
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
20V
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,4V