SMCJ20CA-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ20CA-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ20CA-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ20CA-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32,4V Klämma 46,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMCJ20CA-E3/57T Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
46,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,4V