SMCJ20CA-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 4 682
Datablad
Comchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
Similar
Diotec Semiconductor
32,4V Klämma 46,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ20CA-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ20CA-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ20CA-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 20VWM 32.4VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
46,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Dubbelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
20V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
22,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
32,4V