SMCJ11A-E3/57T är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 367
Similar
STMicroelectronics
Eaton - Electronics Division
Littelfuse Inc.
I lager: 417
Bourns Inc.
Microchip Technology
Bourns Inc.
Comchip Technology
18,2V Klämma 82,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMCJ11A-E3/57T
DigiKeys produktnummer
SMCJ11A-E3/57TGITR-ND - Remsa och spole (TR)
SMCJ11A-E3/57TGICT-ND - Remsbit (CT)
SMCJ11A-E3/57TGIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ11A-E3/57T
Beskrivning
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
82,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
11V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
12,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,2V