SMCJ11A-M3/9AT är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Littelfuse Inc.
I lager: 2 985
Datablad
Similar
Bourns Inc.
I lager: 5 962
Datablad
Comchip Technology
18,2V Klämma 82,4A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
DO-214AB, SMC
SMCJ11A-M3/9AT
DigiKeys produktnummer
SMCJ11A-M3/9AT-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMCJ11A-M3/9AT
Beskrivning
TVS DIODE 11VWM 18.2VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
82,4A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
11V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
12,2V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
18,2V