SMC3K64CA-M3/9A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 11 258
Datablad
Similar
Littelfuse Inc.
Similar
I lager: 267
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
103V Klämma 29,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMC3K64CA-M3/9A
DigiKeys produktnummer
SMC3K64CA-M3/9A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K64CA-M3/9A
Beskrivning
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
29,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
64V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
71,1V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
103V