TV30C640JB-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Comchip Technology
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
I lager: 0
Datablad
Similar
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Littelfuse Inc.
103V Klämma 29,13A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMC)
TV30C640JB-G
DigiKeys produktnummer
TV30C640JB-G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TV30C640JB-G
Beskrivning
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TV30C640JB-G Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
29,13A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Dubbelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
64V
Inkapsling/låda
DO-214AB, SMC
Spänning - genombrott (min)
71,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
103V