SMC3K64CAHM3/57 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
I lager: 0
Littelfuse Inc.
I lager: 11 258
Similar
I lager: 267
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Comchip Technology
Comchip Technology
103V Klämma 29,1A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AB (SMCJ)
DO-214AB
SMC3K64CAHM3/57
DigiKeys produktnummer
SMC3K64CAHM3/57-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMC3K64CAHM3/57
Beskrivning
TVS DIODE 64VWM 103VC DO214AB
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
29,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
64V
Spänning - genombrott (min)
71,1V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
103V