SMA5J13A-E3/5A är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Taiwan Semiconductor Corporation
I lager: 3 429
I lager: 5 365
Datablad
Nexperia USA Inc.
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
I lager: 40
STMicroelectronics
Littelfuse Inc.
I lager: 977
Comchip Technology
Bilden för SMA5J13A-E3/5A är inte tillgänglig
SMA5J13A-E3/5A
DigiKeys produktnummer
SMA5J13A-E3/5A-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SMA5J13A-E3/5A
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
20 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
21,5V Klämma 23,3A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
23,3A
Tillv.
Effekt - toppuls
500W
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Ytmontering
Enkelriktade kanaler
Spänning - backspänning (typ)
13V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V