TV04A130J-G är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Direkt
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 0
Datablad
Direkt
I lager: 4 434
Datablad
Similar
Bourns Inc.
Similar
YAGEO
YAGEO
21,5V Klämma 18,6A Ipp TVS - dioder Ytmontering DO-214AC (SMA)
DO-214AC, SMA
TV04A130J-G
DigiKeys produktnummer
TV04A130J-G-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
TV04A130J-G
Beskrivning
TVS DIODE 13VWM 21.5VC DO214AC
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
TV04A130J-G Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
18,6A
Tillv.
Effekt - toppuls
400W
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Nätmatningsskydd
Nej
Artikelstatus
Aktiv
Tillämpningar
General Purpose
Typ
Zener
Arbetstemperatur
-55°C-150°C (TJ)
Enkelriktade kanaler
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - backspänning (typ)
13V
Inkapsling/låda
DO-214AC, SMA
Spänning - genombrott (min)
14,4V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
21,5V