BZX384B15-E3-08 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Central Semiconductor Corp
I lager: 0
Datablad
Similar
Central Semiconductor Corp
I lager: 0
Datablad
Diodes Incorporated
onsemi
onsemi
Dioder - zener 15 V 200 mW ±2% Ytmontering SOD-323
BZX384B15-E3-08
DigiKeys produktnummer
BZX384B15-E3-08GITR-ND - Remsa och spole (TR)
BZX384B15-E3-08GICT-ND - Remsbit (CT)
BZX384B15-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BZX384B15-E3-08
Beskrivning
DIODE ZENER 15V 200MW SOD323
Tillverkarens standardleveranstid
99 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Impedans (max) (Zzt)
30 Ohms
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
50 nA @ 10.5 V
Serie
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
Spänning - Zener (Nom) (Vz)
Leverantörens enhetsförpackning
SOD-323
Tolerans
±2%
Basproduktens nummer
Effekt - max
200 mW