BAS70-00-E3-08
DigiKeys produktnummer
BAS70-00-E3-08TR-ND - Remsa och spole (TR)
BAS70-00-E3-08CT-ND - Remsbit (CT)
BAS70-00-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
BAS70-00-E3-08
Beskrivning
DIODE SCHOTTKY 70V 200MA SOT233
Tillverkarens standardleveranstid
41 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Dioder 70 V 200mA Ytmontering SOT-23-3
Kategori
Omvänd återhämtningstid (trr)
5 ns
Tillv.
Ström - läckström @ Vr
100 nA @ 30 V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
2pF vid 0V, 1MHz
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Teknologi
Inkapsling/låda
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max)
70 V
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23-3
Ström - likriktat medelvärde (Io)
200mA
Arbetstemperatur - koppling
125°C (max.)
Spänning - fram (Vf) (max) @ If
1 V @ 50 mA
Basproduktens nummer
Hastighet
Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet