20021311-00024T4LF
DigiKeys produktnummer
609-3761-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
20021311-00024T4LF
Beskrivning
CONN RCPT 24POS 0.05 GOLD PCB
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
24 Positioner Uttag Kontakt 0,050" (1,27mm) Genomgående hål Guld
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
20021311-00024T4LF Modeller
Kategori
Fästtyp
Push-Pull
Tillv.
Kontaktytbehandling - hopkoppling
Serie
Kontaktytbehandling, tjocklek - hopkoppling
10,0µin (0,25µm)
Förpackning
Rör
Isolering, färg
Svart
Artikelstatus
Aktiv
Isoleringshöjd
0,173" (4,40mm)
Kontaktdonstyp
Kontaktlängd - polstift
0,094" (2,40mm)
Kontakttyp
Honuttag
Arbetstemperatur
-55°C-125°C
Stil
Kort till kort
Brandklassning av material
UL94 V-0
Antal positioner
Kontaktytbehandling - polstift
Tenn
Antal inlästa positioner
Alla
Tillämpningar
General Purpose, industri, telekom
Delning - hopkoppling
Isoleringsmaterial
Plast
Antal rader
2
Kontaktform
Kvadrat
Radmellanrum - hopkoppling
0,050" (1,27mm)