BAS70-00-E3-08 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | BAS70-00-E3-08 |
Beskrivning | DIODE SCHOTTKY 70V 200MA SOT233 |
Tillverkarens standardleveranstid | 41 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | Dioder 70 V 200mA Ytmontering SOT-23-3 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Omvänd återhämtningstid (trr) 5 ns |
Tillv. | Ström - läckström @ Vr 100 nA @ 30 V |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Kapacitans @ Vr, F 2pF vid 0V, 1MHz |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp |
Teknologi | Inkapsling/låda |
Spänning - DC-backspänning (Vr) (max) 70 V | Leverantörens enhetsförpackning SOT-23-3 |
Ström - likriktat medelvärde (Io) 200mA | Arbetstemperatur - koppling 125°C (max.) |
Spänning - fram (Vf) (max) @ If 1 V @ 50 mA | Basproduktens nummer |
Hastighet Småsignal =< 200mA (Io), valfri hastighet |