1.5KE480A-E3/73 är slut i lager och restnotering är inte tillgängligt för närvarande.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
MFR Recommended
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
I lager: 2 864
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
I lager: 4 614
Datablad
Direkt
Littelfuse Inc.
Similar
YAGEO
658V Klämma 2,28A Ipp TVS - dioder Genomgående hål 1,5KE
1.5KE480A-E3/73
DigiKeys produktnummer
1.5KE480A-E3/73GICT-ND - Remsbit (CT)
1.5KE480A-E3/73GITB-ND - Remsa och låda (TB)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE480A-E3/73
Beskrivning
TVS DIODE 408VWM 658VC 1.5KE
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,28A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsbit (CT)
Remsa och låda (TB)
Artikelstatus
Har utgått hos DigiKey
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
408V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
456V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
658V