1.5KE480A-E3/54
DigiKeys produktnummer
1.5KE480A-E3/54GITR-ND - Remsa och spole (TR)
1.5KE480A-E3/54GICT-ND - Remsbit (CT)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE480A-E3/54
Beskrivning
TVS DIODE 408VWM 658VC 1.5KE
Tillverkarens standardleveranstid
13 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
658V Klämma 2,28A Ipp TVS - dioder Genomgående hål 1,5KE
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
1.5KE480A-E3/54 Modeller
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
2,28A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Spänning - backspänning (typ)
408V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
456V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
658V