1.5KE480A-B är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
YAGEO
I lager: 1 863
Datablad
658V Klämma 3,1A Ipp TVS - dioder Genomgående hål DO-201
1.5KE480A-B
DigiKeys produktnummer
1.5KE480A-B-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
1.5KE480A-B
Beskrivning
TVS DIODE 408VWM 658VC DO201
Tillverkarens standardleveranstid
14 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - toppuls (10/1000 µs)
3,1A
Tillv.
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Serie
Nätmatningsskydd
Nej
Förpackning
Bulk
Tillämpningar
General Purpose
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-55°C-175°C (TJ)
Typ
Zener
Monteringstyp
Genomgående hål
Enkelriktade kanaler
1
Inkapsling/låda
DO-201AA, DO-27, axiell
Spänning - backspänning (typ)
408V
Leverantörens enhetsförpackning
Spänning - genombrott (min)
456V
Basproduktens nummer
Spänning - begränsning (max) @ Ipp
658V